היחידה לגיוס ואיתור דירקטורים

כחלק מהחזון שלנו להיות הגוף המרכזי והמקצועי ללוות דירקטורים ודירקטוריונים בדרך ליצירת אווירת עסקים אחראית וראויה בישראל ראינו לנכון להעמיד לרשות החברות והארגונים את הדירקטורים המתאימים ביותר עבורם.

מטרת היחידה היא לסייע לארגונים למצוא את הדירקטורים המתאימים ביותר עבור צרכי הדירקטוריון לסייע לדירקטורים מכהנים וכן ובמקביל לסייע למועמדים לתפקיד דירקטור למצוא את הדירקטוריון המתאים ביותר עבורם בהתאם לכישוריהם.

היחידה הוקמה בשיתוף פעולה של איגוד הדירקטורים ואיגוד החברות הציבוריות ומתמחה באיתור והשמת דירקטורים.

היחידה מעמידה לרשות הארגונים מועמדים בעלי הכשרות שונות היכולים לשמש כדירקטורים, דח"צים, דירקטורים בעלי מיומנות פיננסית חשבונאית, בעלי כישורים ייחודיים שונים, ועד מנהל בעמותות ועוד.

שירותי היחידה מיועדים לכל מגוון החברות בישראל:

• חברות ציבוריות
• חברות פרטיות
• חברות ממשלתיות
• חברות עירוניות
• גופים מוסדיים גדולים
• עמותות וארגונים נוספים

איגוד הדירקטורים דואג לחברי האיגוד לעדכונים והשתלמויות שוטפות בהתאם להמלצות ממשל תאגידי. וכן לקורסים מתקדמים לדירקטורים. השירות לחברי איגוד הדירקטורים ללא תשלום.

אופן תהליך יחידת ההשמה: 

החברות המגייסות פונות אלינו ומעבירות דרישות משרה

אנו בוחנים, מסננים ומעבירים את קורות החיים המתאימים ביותר עבור החברה המגייסת.

ישנם מקרים בהם נבחר קורות חיים מהמאגר הקיים וישנם מקרים בהם נפנה לרשימת התפוצה שלנו בבקשה לשלוח אלינו קורות חיים ולהתמודד על המשרה,זאת בהתאם לשיקולים המופעלים על ידי יחידת ההשמה. 

מכאן ועד להשמה - קורות החיים עוברים לידי החברה המגייסת והחברה המגייסת היא זו שתעמוד בקשר עם המועמדים לזימון לראיון עבודה, לתיאום תנאי שכר ובמקרים מסוימים, גם להודעה על סטטוס המשרה ודחייה של מועמדים.

בהצלחה לכולם! 

 

לפרטים נוספים על תהליך ההשמה ותיאום פגישת ייעוץ השאירו פרטים, ונציג האיגוד ייצור איתכם קשר בהקדם.

 


אנא הזן שם פרטי

אנא הזן שם משפחה

אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית


אנא הזן מספר טלפון כולל קידומת

Invalid Input

שיתופי פעולה