השתלמות דירקטורים חודש ספטמבר 10.9.2004

איגוד הדירקטורים בשיתוף עם: 
חברת Pwc
שמחים להזמינך להרצאה ביום 10.9.2014

איגוד הדירקטורים בשיתוף עם:
חברת Pwc

שמחים להזמינך להרצאה

בנושאים:

– מימון – עסקאות, הנפקות ומה שביניהן

– ניהול סיכונים תפעוליים

 

נושא ההרצאה“מימון – עסקאות, הנפקות ומה שביניהן”

חברות בשלבים שונים של חייהן זקוקות למקורות מימון. בין אם עבור צמיחה והתרחבות, כניסה לשווקים חדשים או לשם הישרדות. בהרצאה נסקור את ערוצי המימון השונים ואת השיקולים לבחירה מביניהם במצב השוק הנוכחי.

 

 מרצה: איתן עקיבא, שותף, ראש תחום Corporate Finance קבוצת הייעוץ PwC Israel

לאיתן ניסיון של למעלה מ-18 שנים בשוק ההון, במהלכן צבר ניסיון נרחב במגוון תחומים בשוק ההון, כאשר בתפקידיו עסק, בין היתר, בגיוס הון וחוב לחברות, הן באמצעות הנפקות ציבוריות בבורסה והן באמצעות הנפקות פרטיות; הנפקות של אג”ח מיועדות; ייזום וליווי עסקאות; וכן, גיוס מימון לחברות מבנקים, מגופים מוסדים ומגופי אשראי אחרים.

 

נושא ההרצאה: “ניהול סיכונים תפעוליים”

הזירה העסקית הן המקומית והן הבינלאומית מתפתחת ללא הפסקה ועושה שימוש בכלים חדשים בניסיון לכבוש יעדים חדשים. במקביל עולים יחד עם אותן ההזדמנויות חדשות, גם איומים וסיכונים חדשים. יחד עם ההתפתחות והצמיחה בקרב החברות, עולה ומתחזק גם הצורך להתאים את פעילות החברות לסביבה המשתנה, בניסיון להתמודד עם הסיכונים החדשים ואף לנסות ולהפוך את אותם הסיכונים לכדי הזדמנויות עסקיות.

 

מרצה: אייל בן אבי, שותף, ניהול סיכונים ואקטואריה, קבוצת הייעוץ PwC Israel

אייל בן אבי אחראי על פיתוח מקצועי ועסקי של פעילות הפירמה במגוון תחומים כגון: ניהול סיכונים, ביקורת פנימית, חקירות מיוחדות, התייעלות ארגונית וציות רגולטורי. הוא הקים בפירמה התמחות ספציפית בתחום ניהול סיכונים בבנקים, רגולציית ,Basel II ניהול סיכונים בחברות ביטוח ודירקטיבתSolvency II.
אייל משמש חוקר וכותב מקצועי ראשי במסגרת “גלובס מחקרים” ומרצה באופן קבוע בפני פורום סמנכ”לי כספים ראשיים. הוא כותב מאמרים מקצועיים המתפרסמים דרך קבע בעיתונות הכלכלית היומית וכן בביטאונים מקצועיים.

 

 הכניסה חינם, יש להירשם מראש

מספר המקומות מוגבל.

יום רביעי – 10.09.2014

התכנסות: 16:30-16:45

תחילת ההרצאה: 16:45

ההרצאה תתקיים במשרדי PwC רחוב רח’ המרד 25, תל אביב (קומה 20)

{rsform 6}

שתף:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

ברצוני לקבל פרטים על הצטרפות לאיגוד

וקבל עדכונים בזמן אמת על קורסים, כנסים והטבות ייחודיות לחברי האיגוד
קישורים

התחברות