מגזין אלקטרוני חודשי

מגזין 04/2024

חברי איגוד יקרים,

חודש של אירועי למידה והתקדמות מרתקים לפנינו.

איגוד הדירקטורים פועל לקידומכם המקצועי כדי לייצר אקלים עסקי ראוי ואיכותי בישראל.

האיגוד מחויב למסלולי הכשרה אקטואליים לחברי האיגוד, ופלטפורמה חיונית באפיקים שונים לחברים רשומים.

איגוד הדירקטורים פועל מעל עשור לאפשר לציבור הדירקטורים בישראל מענה כולל ומקיף, כך שכל דירקטור בישראל יוכל לנווט בביטחון ובהצלחה אתגרים עסקיים מורכבים העומדים בפניו.

מצפה לפגוש אתכם באירועי התוכן המרתקים שהכנו עבורכם לתקופה הקרובה.

 

בברכה,

הדר צופיוף-הכהן

מנכ”לית איגוד הדירקטורים

מגזין 03/2024

שלום רב,

בניוזלטר החודשי למרץ, כללנו עדכונים וחידושים לחודש הנוכחי. לרגל החג המתקרב, חברי האיגוד מוזמנים להרמת כוסית מלאת אדרנלין לכבוד פסח, הכוללת הרצאות מקצועיות והתנסות בטייסת סימול טורים של מטוסי 16-F ו-35-F ב”טייסת” בסינמה סיטי גלילות. מספר המקומות מוגבל ויש להבטיח השתתפותכם בתשלום דמי רצינות סמליים.

מומלץ להקדים ולהירשם.

איגוד הדירקטורים בישראל פועל לקידום מקצוענות בדירקטוריון ומוביל ארבעה מסלולי העצמה לחברי האיגוד לחיזוק המקצועיות בתחומים שונים: מסלול להעצמת המיומנות הפיננסיות בהובלת רו”ח איריס שטרק, מסלול להעצמת המיומנות האסטרטגית בהובלת ד”ר דליה זליקוביץ, מסלול להעצמת המומחיות המשפטית והממשל התאגידי בהובלת ד”ר לאה פסרמן יוזפוב ומסלול להעצמת מיומנויות להתמודדות עם איומי סייבר בהובלת יובל שגב.

לאחר לבטים רבים, החלטנו להשיק את המסלול החמישי: “המסלול להעצמת המיומנויות הרכות על שולחן הדירקטוריון”. נרחיב על זה בהמשך המגזין ביחד עם עוד נושאים אקטואליים.

מאחלת לכם חודש פורה ובשורות טובות

הדר צופיוף-הכהן

מנכ”לית

מגזין 02/2024

בשנת 2024 המטרות של איגוד הדירקטורים ברורות: האיגוד פועל כדי לחזק את ארגז הכלים של הדירקטור ומקיים מפגשי העשרה ולמידה לחברי האיגוד. ד”ר עו”ד לאה פסרמן-יוזפוב, בעלת תואר שלישי במשפטים, מרצה בכירה למשפטים בקריה האקדמית קריית אונו, מומחית בדיני תאגידים וניירות ערך ומחברת הספר “דיני ניירות ערך – חובת הגילוי”, הובילה את המפגש האחרון במסלול להעצמת המומחיות המשפטית והממשל התאגידי של איגוד הדירקטורים (IDU).

גם המפגשים הבאים במסלול, צפויים להיות איכותיים ומעשירים. אנחנו פועלים כדי לקדם את האחריות הביטוחית בנושאי סייבר עבורי חברי האיגוד ופועלים גם לחיזוק החשיפה התקשורתית של חברי האיגוד באמצעות מומחיות היח”צ והשיווק שלנו.

ב-2024 אנחנו מעניקים תעודות לחברי האיגוד שהשתתפו בהכשרות שלנו ובכך מחזקים את החברות באיגוד, כ-תו תקן לעדכניות והמקצועיות של הדירקטורים הרשומים.

במפגשי האיגוד, תוכלו להרחיב את מעגל ההיכרויות והקשרים שלכם ואולי למצוא את התפקיד הבא. רוצים להציף עוד צורך חשוב שרלוונטי למקצועיות הדירקטור.ית?
​אשמח לשמוע מכם.

הדר צופיוף-הכהן

מנכ”לית האיגוד

שתף:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

ברצוני לקבל פרטים על הצטרפות לאיגוד

וקבל עדכונים בזמן אמת על קורסים, כנסים והטבות ייחודיות לחברי האיגוד

התחברות